kay
15 اسفند 1401 - 19:52

اجرای طرح نوروزی جمع‌آوری معتادان متجاهر و خرده‌فروشان مواد مخدر/ تشکیل کمیته مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای طرح نوروزی ستادکل مبارزه با مواد مخدر درخصوص جمع‌آوری معتادان متجاهر و خرده‌فروشان مواد مخدر، بر احساس مسئولیت همه دستگاه‌ها در اجرای این طرح و سایر مصوبات این حوزه تاکید کرد و گفت: دستگاه قضایی استان در این زمینه پشتیبان دستگاه‌های اجرایی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، تراب محمدی عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی، با اشاره به تبعات جبران‌ناپذیر سیاسی، اجتماعی و اقتصادی اعتیاد، اظهار کرد: هر یک نفر که گرفتار اعتیاد می‌شود یک ظرفیت برای آبادانی و پیشرفت کشور از دست می‌رود و این هدف نظام سلطه از ترویج گرایش به مواد مخدر در بین جوانان و نوجوانان است.

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی ابزار اصلی دشمن در این زمینه است، افزود: هرچند مدیریت این فضا در اختیار دشمن است، اما ما نیز این ابزار را در اختیار داریم و می‌توانیم با کارهای ابتکاری و هنرمندانه و تولید محتوای فاخر، نسل جوان و نوجوان را نسبت به خطرات اعتیاد آگاه کنیم.

محمدی با اشاره به تشکیل کمیته مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی، گفت: بهترین سال‌های زندگانی آحاد جامعه در مدارس و تحت مدیریت آموزش و پرورش سپری می‌شود و بر این اساس دستگاه تعلیم و تربیت نقش بسیار مهمی در آگاه‌سازی نسل جوان و نوجوان دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی همچنین بر جدیت دستگاه‌ها در اجرای مصوبات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تاکید کرد و گفت: بعضی از مشکلات این حوزه در جلسات متعدد تکرار می‌شود که نشان می‌دهد اراده کافی برای رفع آنها وجود ندارد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1077682